توری سایبان برای پارکینگ 

در روزهای گرم تابستانی، پارک خودرو در زیر تابش شدید آفتاب، حتی به مدت چند دقیقه کوتاه، باعث ایجاد حرارت زیاد در فضای داخلی خودرو میگردد که برای راننده و سایر سرنشینان بسیار آزاردهنده است و همچنین می تواند باعث صدمه به خودرو نیز گردد.

با نصب توری سایبان در پارکینگ های روباز عمومی و شخصی و صرف هزینه اندک، سایه ای متعادل ایجاد میشود که مکان مناسبی برای پارک خودرو خواهد بود.

از جمله مزایای استفاده از شبکه توری سایبان پارکینگ می توان به کاهش زمان و انرژی مورد نیاز برای خنک سازی کابین خودرو در روزهای داغ تابستان و همچنین حفظ و نگهداری از تجهیزات خودرو در مقابل تابش مستقیم آفتاب اشاره نمود. از مزیت های دیگر نصب توری سایبان در پارکینگ خودرو می توان به قابلیت جمع آوری آسان آن اشاره نمود، در صورتیکه بخواهید به مکان دیگری منتقل شوید یا در صورت نیاز برای مدت کوتاهی پارکینگ بدون سایبان باشد، به سادگی و به سرعت می تواندی توری را جمع آوری و مجدداً نصب نمایید.

با توجه به هزینه های بالا و زمان بر بودن احداث سقف و یا ساخت پارکینگ مسقف، بهترین راه حل برای حفظ اتومبیل ها از مضرات نور خورشید استفاده از توری های سایبان در پارکینگ خودرو است که با قیمتی مقرون به صرفه و در زمانی نسبتاً کوتاه میتوانید سایبانی برای خودروها ایجاد نمایید. اگر در ناطق گرمسیر هستید که در بیشتر ساعات روز آفتاب شدید و مستقیم می تابد بهتر است توری سایبان با درصد تراکم و سایه اندازی بالا را انتخاب کنید تا هم عمر مفید بیشتری داشته باشد و هم خودروی شما را از این آفتاب شدید کاملاً حفظ کند ولی اگر در مناطق سردسیر و معتدل هستید با توری هایی که درصد ترکم و سایه اندازی کمتری دارند نیز می توانید پارکینگ خود را مجهز به سایبان نمایید. 

علاوه بر توجه به گرمسیر یا سردسیر بودن اقلیم منطقه زندگیتان، میزان وزش باد در شهر شما نیز اهمیت زیادی دارد اگر در شهری زندگی میکنید که وزش های تند باد را تجربه می کنید بهتر است توری های با کیفیت بالا و مقاوم را انتخاب نمایید تا در برابر وزش های سنگین مقاوم باشند و به سادگی آسیب نبینند.

قبل از خرید توری سایبان برای پارکینگ خودروتان ابعاد مورد نیاز را به دقت اندازه گیری نمایید و مقدار اندکی بیشتر از ابعاد اندازه گیری شده خرید کنید تا در نصب توری سایبان مجبور نباشید توری را بکشید یا قسمتی را با دوختن به آن اضافه کنید، این کار خود موجب پایین آمدن عمر مفید توری سایبان و زودتر پاره شدن آن می گردد.

در نصب توری سایبان در پارکینگ دقت کنید که نقطه های اتصال توری به ستون یا دیوار در معرض بیشترین آسیب و پارگی هستند که با استفاده از محافظی مانند یک تکه مقوا یا پلاستیک می توانید این نقاط را تقویت کنید. 

همچنین سعی کنید توری در نزدیکی اجسام تیز و برنده نصب نشود چراکه احتمال خرابی و پارگی آن بالاتر می رود.

می توانید با کشیدن طناب به دور محوطه و با استفاده از گیره های نصب توری توری را به طناب متصل نموده و به راحتی آن را نصب کنید. همچنین می تواندی از روشی که در مطلب آموزش نصب توری سایبان پیشنهاد داده ایم توری را به راحتی و به درستی نصب نمایید (از اینجا ببینید: آموزش نصب راحت توری سایبان)

برای تماس با ما، دریافت لیست قیمت محصولات آرکاتور و یا اخذ نمایندگی روی لینک های مربوط کلیک نمایید.